Współpraca

Dlaczego warto?
Jesteśmy największym w Polsce sklepem dedykowanym tylko plakatom do pokoju dziecięcego, choć nieśmiale raczkujemy również w temacie naklejek i innych dekoracji. Ciągle jednak postrzegamy siebie jako star-up na początku swojej drogi dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na każdą propozycję współpracy.
DLA FIRM
Prowadzisz żłobek, przedszkole, salę zabaw lub hotel i potrzebujesz plakatów lub naklejek? Skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia. Mamy atrakcyjne rabaty w przypadku zamówienia większej ilości produktów. Możemy przygotować też produkty na indywidualne zamówienie według ustalonych wytycznych.


DLA INFLUENCERÓW
Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeżeli podobają Ci się nasze produkty i chciałabyś/chciałbyś zostać ich ambasadorem prosimy o kontakt. W wiadomości proszę przedstawić konkretną propozycję współpracy.


DLA PROJEKTANTÓW WNĘTRZ
Zajmujesz się projektowaniem pokojów dziecięcych? Chętnie zaoferujemy zniżkę na nasze produkty Twoim klientom. Jesteśmy również otwarci na szerszą współpracę. Masz jakiś pomysł? Napisz do nas.


DLA ILUSTRATORÓW
Poszukujemy ilustratorów ilustracji dla dzieci, którzy pomogą nam tworzyć nowe wzory i kolekcję. Rozliczamy się zarówno za pomocą stałej stawki za projekt, jak również prowizji od sprzedaży. Jesteś zainteresowany pracą z nami? Prosimy o kontakt.


We wszystkich sprawach prosimy o kontakt mailowy: sklep@rulonik.pl