DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

Kontakt

Kontakt

We wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem naszego sklepu i zamówieniami prosimy o kontakt mailowy. Odpowiadamy bardzo szybko.

sklep@rulonik.pl

Adres do zwrotów
Klub dziecięcy "Jedyneczka"
ul. Ciasna 1/1
70-747 Szczecin

Polub nas:
Facebook
instagram
Najczęstsze pytania

Zamówienia realizujemy maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych, z reguły jest to jednak znacznie szybciej. Taki czas realizacji wynika z faktu, że nasze produkty drukowane są wyłącznie na konkretne zamówienie - nie posiadamy zapasów, dzięki czemu jesteśmy w stanie ograniczyć straty, a tym samym zaoferować możliwe najlepszą cenę. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości nasze plakaty drukujemy w profesjonalnej drukarni - nie jest to "chałupnicza robota", wiąże się to jednak z tym, że musimy do pojechać do drukarni i odebrać wszystkie wydruki, natępnie spakować konkretne zamówienia i je wysłać. Wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na czas wysyłki, ale pozwalają nam dostarczyć wysokiej jakości produkt w możliwie przystępnej cenie.

Czas realizacji zamówienia liczymy do momentu nadania przesyłki. Należy do tego doliczyć 1-2 dni na doręcznie przesyłki przez kuriera.
W tej chwili korzystamy z usług Poczty Polskiej - kurier Pocztex 48. O każdej wysyłce zostaniesz poinformowany/a SMSem oraz mailem. Wiadomości numer listu przewozowego i instrukcję w jaki sposób można śledzić ich status.
Przesyłka będzie do odebrania w placówce Poczty Polskiej.

Zapraszamy do kontaktu we wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem naszego sklepu i zamówieniami.

sklep@rulonik.pl