Bezpłatna dostawa od 99 zł
UWAGA: W tym tygodniu jesteśmy na urlopie. Zamówienia realizujemy bez zmian, ale na wiadomości możemy odpowiadać z małym opóźnieniem, głównie wieczorami.

PomocKontakt

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt mailowy lub przez Facebook Messanger. Odpowiadamy bardzo szybko.

sklep@rulonik.pl
Najczęstsze pytania

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia realizujemy maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych (z reguły szybciej). Taki czas realizacji wynika z faktu, że nasze produkty drukowane są wyłącznie na konkretne zamówienie - nie posiadamy zapasów, dzięki czemu jesteśmy w stanie ograniczyć straty, a tym samym zaoferować możliwie najlepszą cenę.

Czas realizacji zamówienia liczymy do momentu nadania przesyłki. Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (Kurier 48). Często do większych miast docierają już następnego dnia po nadaniu.


Czy wysyłacie plakaty w ramkach?

Nie, plakaty wysyłamy bez ramek. W tej chwili nie mamy ramek w ofercie, ale jako alternatywę oferujemy obrazy na płótnach - nie potrzebują one ramek i są bardzo trwałe, a cena jest zbliżona do kosztu plakatu wraz z ramą.


Czy mogę zwrócić plakat?

Co do zasady przyjmujemy zwroty tylko plakatów niespersonalizowanych. Oczywiście, plakat personalizowany można zawsze reklamować w przypadku gdyby dotarł uszkodzony, zawierał błąd lub z jakiegoś innego powodu nie spełniał oczekiwań. Przed wysłaniem zwrotu prosimy o kontakt.


Czy mogę złożyć reklamację?

Oczywiście, że tak. Reklamacje to dla nas cenne źródło informacji o tym co powinniśmy poprawić i jakich błędów unikać w przyszłości. Wystarczy wysłać do nas maila na adres sklep@rulonik.pl - na pewno znajdziemy rozwiązanie.


Zrobiłam/zrobiłem błąd. Czy mogę poprawić zamówienie?

Z reguły tak. Zamówienia zlecamy do realizacji rano następnego dnia od złożenia zamówienia, do tego czasu możemy je bez problemu zmienić.


Dziecko na plakacie personalizowanym jest za małe.

Sposób w jaki mierzymy szkic na plakacie jest zgodny z normą z jaką mierzy się maluchy po porodzie: bez wyprostowanych nóżek, odcinkami wzdłuż krzywizn ciała (od głowy do bioder, od bioder do kolan i od kolan do stóp). Mierzenie wzrostu dziecka w tradycyjny sposób można rozpocząć, gdy maluch zaczyna chodzić i potrafi stać na całych stopach. Dzięki temu rozmiar szkicu jest możliwie najbardziej zbliżony do prawdziwego wzrostu dziecka.


Mam dodatkowe pytania. Jak mogę się z Wami skontaktować?

Najwygodniej wysyłając maila lub pisząc na Facebook Messenger. Z reguły odpowiadamy bardzo szybko - zwłaszcza w dni robocze. W weekendy staramy się też, ale różnie z tym bywa i czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość.


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin