Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą u @ skromniealeczysto.pl

01 lipca 2020

Witamy w chłopięcym świecie, w którym wszystko ma swoje miejsce. Stonowane kolory pięknie współgrają z wszechobecnym drewnem, a mimo to w tym harmonijnym wnętrzu znalazło się także miejsce na odrobinę szaleństwa. Zobaczcie sami!

Powiedz kilka słów o sobie.


Jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców. Spełniam się w swojej roli, przy okazji rozwijając swoje hobby jakim jest projektowanie oraz urządzanie wnętrz. Uwielbiam ciągle coś zmieniać, poprawiać, przerabiać. To m.in. dzieci są dla mnie ogromną inspiracją, uwielbiam tworzyć dla nich nowe miejsca zabaw. 
Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?

W sporym stopniu jest to internet. Instagram, Pinterest, stron jest ogrom. Ale lubię również siedzieć godzinami tworząc w głowie wstępny projekt, skacząc przy tym myślami w bardzo rozbieżne strony. A wszystko zaczyna się często od tego, że trafię na jakiś produkt, który od razu ląduje w moim worku z etykietą „muszę to gdzieś zmieścić". 
Co możesz nam powiedzieć o pokoju swojego dziecka?


Kilka lat temu był to pokój, który mieścił wszystko to, na co nie było miejsca w innych pomieszczeniach. Gdy dowiedzieliśmy się, że pierwszy syn jest w drodze długo nie zwlekałam, aby przekształcić ówczesny składzik w idealny pokój dla niemowlaka. Zmieścił wszystkie potrzebne nam wtedy meble i wyposażenie. Ale dzieci rosną w zawrotnym tempie, dlatego dość szybko pokój z przewijakiem stał się funkcjonalnym pokojem dla dwulatka. Drugi syn jeszcze okupuje naszą sypialnię, jednak myślę, że dość szybko zamieszka w pokoju z bratem ... I znów będę mogła coś zmienić, bo przecież będą musieli się tam zmieścić w dwójkę :)
Czym kierujesz się w urządzaniu pokoju dzieci?

Po pierwsze ma być bezpiecznie, a po drugie przestrzeń do zabawy musi być spora - przykładam sporo uwagi do tego, aby nie zastawić pokoju zbyt wielkimi lub zbyt wieloma meblami. No i oczywiście, że musi być ładnie :) Nie przepadam za jaskrawymi kolorami, sądzę, że stonowane barwy poza tym, że po prostu bardziej mi się podobają, to również lepiej wpływają na dzieci. Potwierdzają to badania. Staram się także, aby w pokoju mojego syna było jasno oraz o to, by utrzymanie porządku nie sprawiało wiele trudności. 
Jaki etap planowania pokoju lubisz najbardziej?

Chyba nie ma jednego etapu, który lubię najbardziej. Zarówno wybór kolorów, tkanin, mebli jak i dodatków są bardzo przyjemne :)Który element pokoju jest Twoim ulubionym?

Na chwilę obecną to chyba szafka na zabawki. Choć planujemy wymienić łóżko. Jedno, które mam na oku wydaje się pozwolić mi na całkiem spore szaleństwo z jego przerabianiem i dekorowaniem, myślę, że wtedy to ono będzie numerem jeden. 
Co możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju swojego malucha?

Inspirujcie się internetem, szukajcie rozwiązań idealnych, ale nie bójcie się też wprowadzać oryginalnych rozwiązań. Niech będzie bezpiecznie, przytulnie i z nutką szaleństwa ;).Dziękujemy za rozmowę. Nie możemy się doczekać efektów zmiany kiedy w pokoju zamieszka brat. Na pewno zawitamy ponownie! :)

Paulę znajdziecie na instagramie na profilu @skromniealeczysto.pl.

- Z wizytą u @mumboyslife
- Z wizytą u @zmyslowo
- Odwiedzamy @wnetrzadladzieci
- Z wizytą u @na_czwartym
- Z wizytą u @little.moments.inframe
- Z wizytą u @domnamazowszu
- Z wizytą u @pola_na_lesnej
- Z wizytą u @mama_braci_bukowskich
- Z wizytą u @monika__debska

Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin