Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą u @mama_braci_bukowskich

29 kwietnia 2020

Czas na kolejny odcinek naszej serii wycieczek po Waszych pokojach. Dzisiaj odwiedzamy Kasię - dzielną mamę trzech synów. Jeżeli zastanawiacie się jak zaprojektować pokój dla dzieci w różnym wieku, a do tego lubicie morskie akcenty i kolor niebieski (wcale nie musi oznaczać zimnego wnętrza!) - ten wpis jest dla Was.

Kasię znajdziecie na instagramie na profilu @mama_braci_bukowskich.

Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?
Inspiracji szukam w instagramowych hasztagach typu #pokójdziecka #retrozabawki lub #rustichome oraz na plich targach w Niemczech. Kocham stare meble i to one również bardzo mnie inspirują.Który element pokoju jest Twoim ulubionym?
Zdecydowanie baldachim od firmy @szyjątkowo to mój ulubiony element w pokoju dzieci. Pasuje do każdej stylizacji tego wnętrza. Jest nie tylko piękną dekoracją ale przede wszystkim bardzo pomógł mi oddzielić strefę snu Olafa od reszty pokoju kiedy ten był jeszcze niemowlęciem. Jest lniany więc doskonale przepuszcza powietrze.

Co możesz nam powiedzieć o pokoju swojego dziecka?
Przede wszystkim to, że jest on pokojem braci o dużej różnicy wieku (5 lat). Są w nim połączone dwa motywy tak, aby pobudzić wyobraźnię dzieci i pokazać im, że nie ma żadnych granic. W naszym pokoju bez problemu wieloryb może zaprzyjaźnić się z sarną albo kaczorem w przebraniu. Pokój jest niewielki ale dzięki temu przytulny.

Co możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju dla swojego malucha?
Nie bójcie się różnych połączeń, to wasze wnętrze i z pewnością będzie wyjątkowe bez względu na to jaki będzie miało kolor ścian czy mebli. Czasami wystarczy przestawić łóżko bądź komodę by zyskać nowe wnętrze. Pamiętajcie o jakości... warto za nią zapłacić i cieszyć przez lata. Zamiast szukać dodatków w sieciówkach przejrzyjcie ofertę polskich firm hand made. Rękodzieło jest czymś przepięknym, a polskie marki tworzą cuda dla naszych pociech w każdym wieku.Dziękujemy za pokazanie nam swojego domu. Więcej inspiracji oczywiście na instagramie - @mama_braci_bukowskich - warto obserwować :)

Polecamy też poprzedni odcinek naszej serii w którym odwiedziliśmy pokój Moniki (@monika__debska).

Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin