Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą u @mumboyslife

24 czerwca 2020

Zapraszamy dzisiaj do chłopięcego świata - do pokoju Jasia, Kubusia i Stasia. Ciekawym rozwiązaniem jest oddzielenie sypialni od przestrzeni do zabawy. Jeżeli szukacie inspiracji do zaaranżowania wspólnej przestrzeni dla rodzeństwa to zapraszamy do lektury. W tym pokoju czai się przygoda! Roar!

Powiedz kilka słów o sobie.

Mam na imię Patrycja. Mieszkamy w Anglii i tutaj stworzyliśmy naszą rodzinę. Mamy trzech synów Jasia, Kubusia i Stasia. W wolnych chwilach amatorsko fotografuję i uwielbiam dekorowanie wnętrz.

Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?

Inspiracje do pokojów chłopców zaczerpnęłam z czasopism oraz pinterestu.
Dużą częścią aranżowania pokoików były moje własne pomysły.Co możesz nam powiedzieć o pokoju swojego dziecka?

Mieliśmy możliwość wykorzystać dwa pokoje w domu dla naszych pociech. Okazało się to świetnym rozwiązaniem. Na górze mają wspólną sypialnie z biurkiem do nauki. Na dole mają pokój, w którym spędzają większość swojego czasu. Znajdują się tam ich wszystkie zabawki. Najważniejsze jest to, że chłopcy lubią swoje pokoje. Czują się w nich dobrze. Uważam, że mają funkcjonalne pomieszczenia a jednocześnie ładnie udekorowane.

Czym kierujesz się w urządzaniu pokoju dzieci?

Rozplanowanie pomieszczeń jest bardzo ważne. Jednak zawszę myślę, z czego oni będą zadowoleni. Chcę aby im się podobało, wtedy i ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Rozmieszczenie i segregacja rzeczy na półkach jest bardzo istotna, wtedy dzieci bez problemu wiedzą gdzie co mają i mogą po to sięgać bez naszej pomocy.Jaki etap planowania pokoju lubisz najbardziej?

Zdecydowanie lubię dekorowanie. Jest to element tworzenia wnętrz, którą można często zmieniać. Uwielbiam różne dodatki do pokojów dziecięcych. Jest ich masa na rynku. Co jakiś czas zawsze można coś zmienić, a tym wnętrze zyska odświeżony wygląd.Który element pokoju jest Twoim ulubionym?

Lubię pokoik zabaw, ale zdecydowanie moim ulubionym miejscem jest sypialnia chłopców. Uwielbiam tam tapetę, którą wybrali oni sami i drewniane komody.

Co możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju swojego malucha?

Zdecydowanie to, żeby szli za głosem serca. Niech stworzą bazę, którą potem będą mogli dekorować i zmieniać pod potrzeby malucha. Świetnym zamysłem jest też to, że stare meble można łączyć z nowoczesnymi wnętrzami albo nadać im nowe życie. My zrobiliśmy tak ze starą szafą chłopców, kiedyś wizualnie była dostosowana do wystroju pokoiku maluszka a teraz, dzięki nowemu kolorowi i wymienieniu gałek idealnie pasuje do sypialni chłopców. Niech w pokoju dzieci zadzieje się magia!W pokojach chłopaków zdecydowanie dzieje się magia! Z przyjemnością zostalibyśmy w nich na dłużej. Dziękujemy za rozmowę!

Patrycję znajdziecie na instagramie na profilu @mumboyslife.

- Z wizytą u @zmyslowo
- Odwiedzamy @wnetrzadladzieci
- Z wizytą u @na_czwartym
- Z wizytą u @little.moments.inframe
- Z wizytą u @domnamazowszu
- Z wizytą u @pola_na_lesnej
- Z wizytą u @mama_braci_bukowskich
- Z wizytą u @monika__debska
Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin