Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą u @pola_na_lesnej

07 maja 2020

Jeżeli szukacie inspiracji do pokoju dziecięcego z leśnym wystrojem to ten wpis jest specjalnie dla Was! Delikatne, subtelne kolory, mnóstwo zieleni, drewna oraz leśnych dodatków. Niczego za dużo, niczego za mało, po prostu idealna harmonia. Ten pokój to raj dla małego poszukiwacza przygód. Zdecydowanie lubimy tu zaglądać!

Dzisiaj odwiedzamy Paulinę, którą znajdziecie na profilu na intagramie @pola_na_lesnej


Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?
Głównymi inspiracjami są dla mnie pinterest i instagram. Nigdy nie robię identycznie tego co widzę i podoba mi się u kogoś. Staram się ten sam pomysł przedstawić po swojemu. Dużo pomysłów rodzi mi się w łóżku, tuż przed snem, więc wstaję i zapisuję.Który element pokoju jest Twoim ulubionym?
Chyba najbardziej lubię ściany z tapetami.Robią bardzo duża robotę w pokojach. Do nich dobierałam inne kolory i dodatki.Co możesz nam powiedzieć o pokoju swojego dziecka?
Na pewno nie ma w nich przesady. Są jasne i bardzo przytulne. Staram się żeby wszystko miało swoje miejsce i było dobrze zorganizowane, a dzieci miały miejsce do zabawy.Co możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju dla swojego malucha?
Myślę, że dużym punktem odniesienia jest właśnie tapeta. To do niej można w łatwy sposób dobrać meble i dodatki. Nie można zapomnieć o funkcjonalności i organizacji.Dziękujemy za pokazanie nam swojego domu:)

Poprzednie odcinki znajdziecie tutaj:
- Z wizytą u @mama_braci_bukowskich.
- Z wizytą u @monika__debska.
Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin