Ptasie radio

25 zł


 Halo, halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju. J.Tuwim

Ćwir, ćwir, witajcie ptasi przyjaciele. Kolorowy plakat do pokoju dziecięcego przedstawiający ptaki na gałęziach. Plakat jest idealnym dopełnieniem wystroju pokoju dziecięcego.


Koszt przesyłki: 10 zł. Bezpłatna powyżej 99 zł.
Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych.


Nasze plakaty drukujemy w technologii lateksowej na papierze o wysokiej gramaturze, którego satynowa powłoka miękko rozprasza światło czyniąc odbiór obrazu przyjemniejszym.

Idealny do oprawy w ramę
Obustronnie powlekany papier jest mniej podatny na absorpcję wilgoci przez co idealnie nadaje się do oprawy w ramę.
Diabeł tkwi w szczegółach
Na finałowy efekt wpływa nie tylko sam obrazek, ale również to w jaki sposób został wydrukowany. Przykładamy ogromną wagę do jakości papieru, płótna i farb, tak aby podkreślały one nawet najdrobiniejsze szczegóły ilustracji.
Papier czy płótno?
Grafiki drukujemy na płótnie lub wysokiej jakości papierze. Płótno jest nieco droższe, ale jest niezwykle trwałe i nie potrzebuje ramy.
Zero-waste
Troszczymy się o środowisko. Wszystkie nasze produkty drukujemy na konkretne zamówienie, dzięki czemu na rynek trafia tylko tyle ile potrzebujecie. Nic się nie marnuje. Pozwala nam to także, ogarniczyć starty i zaoferować Wam możliwie najlepszą cenę.

Poznaj opinie o naszych produktach

Super szybka przesyłka, zapakowana profesjonalnie i bezpiecznie. Sam plakat też świetnej jakości pod kazdym względem. Polecam.

Agnieszka Brzozowicz

Zamówiony personalizowany plakat dotarł w ekspresowym tempie! Plakat absolutnie piękny, świetnej jakości! 🤗 Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam! 😘

Julia Kowalska

Polecam firmę plakaty piękne na grubym papierze bardzo dobrze zabezpieczone w transporcie polecam 🙂

Sylwia Zawadzka

Jestem pod wrażeniem obsługi klienta, zadbano o każdy szczegół przy realizacji zamówienia. Sam produkt -rewelacja❤ ! Polecam!

Adriana Mazurek

plakaty przyszły dobrze zabezpieczone i śliczne, wykonane na grubym papierze, nie mogę się doczekać powieszenia na ścianie. Szybki czas realizacji, powiadomienia na bieżąco

Sandra Cykowiak

Być może spodoba Ci się także...