-30% na wszystko oprócz ramek. Kod: wrzesien
Bezpłatna dostawa od 99 zł
Obrazy na płótnie
Grafika drukowana jest na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim - w pełni ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia.
Wydruk i płotno jest znacznie lepszej jakości niż produkty dostępne w popularnych marketach budowlanych i sklepach meblowych.
Płótno jest starannie naciągnięte na solidne ramy sosnowe, co sprawia, że nasze obrazy są gotowe do powieszenia od razu po otrzymaniu. Dodatkowo, dołączamy haczyk ułatwiający zawieszenie.
Choć nasze obrazy na płótnie są nieco droższe od tradycyjnych plakatów, warto pamiętać, że nie wymagają one dodatkowej ramy i są znacznie trwalsze. Ich wyjątkowość sprawia, że są doskonałym wyborem do personalizowanej dekoracji wnętrz. Bez wątpienia stanowią również doskonały prezent na różne okazje.

Wyprodukowane w Polsce.

Widok na morze

35 zł

Szczegóły produktu

Widok morza w Saintes-Maries to tytuł dwóch obrazów olejnych namalowanych przez Vincenta van Gogha w czerwcu 1888 podczas jego pobytu w miejscowości Saintes-Maries-de-la-Mer.

Obraz odzwierciedla fascynację artysty kolorem, a zwłaszcza błękitem Prowansji, o którym marzył jeszcze przed wyjazdem z Paryża. Już w 1882 w liście do brata van Gogh wyrażał chęć połączenia w jednym obrazie widoku piasku, morza i nieba. Zamiar ten urzeczywistnił w Saintes-Maries malując niezwykły morski pejzaż charakteryzujący się wysokim horyzontem i łódkami żaglowymi umieszczonymi blisko górnej krawędzi obrazu, którego większą część wypełnia morze z wysokimi falami, oddanymi przy pomocy energicznych, obfitych pociągnięć pędzlem.

Wybierz material
Wybierz rozmiar

 • Dostępny
  Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  Koszt wysyłki: 10 zł (bezpłatnie od 99 zł)
 • Papier premium 200 g / m2
  Wydruk w technologii lateksowej na papierze o wysokiej gramaturze z satynową powołką, która miękko rozprasza światło i czyni plakat mniej podatny na zarysowania.
 • Wydruk na płótnie
  Grafika jest drukowana na ekologicznym bawełnianym płótnie, naciągniętym na sosnową ramę. Jest to kompletny produkt wraz z haczykiem, gotowy do powieszenia, nie wymagający dodatkowej ramy. Więcej

Poznaj opinie o naszych produktach

Piękne
Plakaty są piękne i bardzo dobrej jakości 😍 Polecam serdecznie 😊
Sylwia
Polecam
Szczerze polecam 🙂 Wszystko na TAK! Jakość, zapakowanie, kontakt.
Anna
Szybka wysyłka
Plakaty dotarły bardzo szybko. Są przepiękne. Dziękuję i bardzo polecam.
Żaneta
Polecam!
Polecam! Przepiękny obraz i szybki bezproblemowy kontakt🙂
Mateusz

Być może spodają Ci się także...

Czerwone lilie wodne
Gwiezdzista noc
Liść laurowy
Liście