Bezpłatna dostawa od 99 zł

Lot Balonem

99 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Kto marzył w dzieciństwie o locie wielkim balonem? Zwłaszcza tuż po przeczytaniu W osiemdziesiąt dni dookoła świata?Naklejka z pastelowymi balonami będzie wyjątkową dekoracją, a także doskonałą ochroną ścian w pokoju dziecka.Naklejki to szybki i bardzo efektowny sposób na odmianę dziecięcego pokoju, a pastelowe kolory cudownie pasują do pokoju malucha. Dekoracja świetnie sprawdzi się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi.Naklejki umieszczone są na pojedynczym arkuszu wielkości 102x64 cm.Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.Mała zmiana, wielki efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin