-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Gwiazdki szare

25 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Gwiazdka w domu tuż na wyciągnięcie ręki. Urocze małe gwiazdki odmienią pokój Twojego dziecka nie do poznania. Zestaw naklejek 16 gwiazdek do samodzielnej aranżacji - małe czy duże konstelacje, rozproszone czy też regularnie rozłożone - tylko od Ciebie zależy układ naklejek, wspólnie z dzieckiem zaprojektuj ścianę i baw się naklejaniem. Dekoracja świetnie sprawdzi się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi.Naklejki umieszczone są na pojedynczym arkuszu 30x30 cm. Jedna gwiazdka ma wymiary 7x7 cm.Dzięki specjalnemu klejowi naklejki możesz dowolnie przeklejać zmieniając tym samym aranżację, nie musisz się także martwić o to, że coś źle przykleisz. Po odklejeniu nie zostawiają żadnych śladów.Mała zmiana, wielki efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin