-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Na morza dnie

119 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Kto gotowy na wodną wycieczkę? Razem zajrzyjmy co się dzieje pod powierzchnią morskiej wody... W skład zestawu wchodzi wieloryb Mateusz i jego zgrana kompania rybich przyjaciół, do tego fale oraz trzy urocze meduzy. Prawdziwa gratka fanów podwodnych przygód.

Zestaw naklejek do samodzielnej aranżacji - wspólnie z dzieckiem zaplanuj wygląd ściany i baw się naklejaniem! Naklejki świetnie sprawdzą się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi. Naklejki to szybki i bardzo efektowny sposób na odmianę dziecięcego pokoju. Pastelowe, niebieskie kolory cudownie pasują do pokoju malucha.

Naklejki umieszczone są na arkuszu 100x70 cm.

Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.

Mała zmiana, wielki efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin