-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Morska przygoda

119 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Ahoj kapitanie! Żagle na maszt, przygoda czeka! W skład zestawu wchodzą trzy żaglówki, mewy i morskie fale. Jeżeli lubicie marynistyczne klimaty te naklejki są idealne dla Was.

Zestaw naklejek do samodzielnej aranżacji - wspólnie z dzieckiem zaplanuj morską przygodę i baw się naklejaniem! Naklejki świetnie sprawdzą się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi. Naklejki to szybki i bardzo efektowny sposób na odmianę dziecięcego pokoju. Pastelowe, niebieskie kolory cudownie pasują do pokoju malucha.

Naklejki umieszczone są na pojedynczym arkuszu wielkości 100x70 cm.

Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.

Mała zmiana, wielki efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin