-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Choinki

49 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zielone choinki to doskonały pomysł na pokój w klimacie leśnym. Subtelna dekoracja odmieni pokój Twojego dziecka.Zestaw 18 choinek do samodzielnej aranżacji. Pastelowe kolory pięknie pasują do pokoju dziecięcego. Wspólnie z dzieckiem zaplanuj projekt choinkowej ściany i baw się naklejaniem. Dekoracje sprawdzi się doskonale przy ozdabianiu ścian, mebli, drzwi.Naklejki umieszczone są na arkuszu o wymiarach 30 cm na 50 cm. Wielkość choinek to: 6x15 cm oraz 7,5x13 cm.Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.


Mała zmiana, wielki efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin