-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Geometryczny las

149 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Las w pokoju dziecka na wyciągnięcie ręki. Jeżeli planujesz pokój w klimacie leśnym, to geometryczny las jest idealnym dodatkiem. Zestaw zawiera osiem drzew w różnych wielkościach w ciekawych kolorach.Wymiary całego arkusza szer. 130 cm x wys. 80 cm. Wymiary poszczególnych naklejek na obrazu poniżej.Zestaw naklejek do samodzielnej aranżacji, wspólnie z dzieckiem zaplanuj projekt ściany i baw się naklejaniem. Naklejki są bardzo łatwe w aplikacji. Nie mają dodatkowej folii transportowej ponieważ nie jest ona potrzebna. Naklejki są wycinane po obrysie dlatego pasują na ściany o każdym kolorze.Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.Mała zmiana, duży efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin