-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Załóżkownik kosmos

149 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Duża naklejka na ścianę (tzw. załóżkownik) z kolekcji Kosmos. Naklejka jest częścią kolekcji plakatów Kosmos. Sprawdza się nie tylko jako osłona ściany w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenie, np. przy łóżku, ale przede wszystkim jest przepiękną dekoracją do pokoju małej odkrywczyni albo małego odkrywcy.Naklejka jest bardzo trwała i łatwo utrzymać ją w czystości - wystarczy przetrzeć ją szmatką. Idealny dodatek jeżeli marzysz o leśnym pokoju.Naklejka jest wycinana po obrysie (nie posiada tła) dlatego pasuję na ścianę o dowolnym kolorze.Wymiary całego arkusza to szer. 160 cm x wys. 90 cm

Wymiary samej naklejki to szer. 150 x wys. 86 cmNaklejki drukujemy na matowej folii samoprzylepnej z mocnym klejem. Naklejki są bardzo łatwe w aplikacji. Nie mają dodatkowej folii transportowej ponieważ nie jest ona potrzebna.


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin