-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Góry

189 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Zestaw dużych naklejek na ścianę +Góry+ do samodzielnej aranżacji. Mamy bardzo duży sentyment do tego zestawu ponieważ jest on w pewnym sensie rozwinięciem jednego z naszych pierwszych plakatów: górska panorama. W swojej rozszerzonej wersji naklejka zdobi też ścianę w naszym złobku.Dzięki temu, że nie jest to pojedyncza naklejka, a zestaw trzech gór i trzech choinek, można z nich ułożyć własną kompozycję i dopasować ją do dostępnej powierzchni.Naklejki są wycinane po obrysie dlatego pasują na ściany o każdym kolorze.Wymiary całego arkusza szer. 260 cm x wys. 115 cm. (Wymiary pojedyńczych naklejek na obrazku poniżej).Naklejki drukujemy na matowej folii samoprzylepnej z mocnym klejem. Po ich naklejeniu nie można ich przeklejać, ale za to są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości - wystarczy przetrzeć szmatką.Naklejki są bardzo łatwe w aplikacji. Nie mają dodatkowej folii transportowej ponieważ nie jest ona potrzebna.


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin