Czarne

25 zł


Zestaw 25 kropek w kolorze czarnym.

Zestaw zawiera 25 kolorowych kropek w kolorze czarnym. Naklejki umieszczone są na arkuszu o wymiarach 30 cm na 30 cm. Średnica jednej kropki wynosi 5cm.

UWAGA: Kolory na wydruku mogą się w nieznaczny sposób różnić się od podglądu.

Nasze plakaty drukujemy w technologii lateksowej na papierze o wysokiej gramaturze, którego satynowa powłoka miękko rozprasza światło czyniąc odbiór obrazu przyjemniejszym.

Mała zmiana, wielki efekt
Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja. Co więcej efekt jest odwracalny - naklejki w większości przypadków nie zostawiają żadnych śladów na ścianie, mogą być więc bez problemu usunięte w każdej chwili.
Przyklejaj i odklejaj
Naklejki wykonane są z materiału DryUP, który jest w pełni repozycjonowalny co oznacza, że nie zostawia śladów na powierzchni do której był klejony i można go kleić praktycznie wszędzie, a także nie musisz się martwić, że przykleisz coś źle - zawsze możesz to poprawić. Powierzchnia do której przyklejane są naklejki musi być czysta, sucha i odtłuszczona.

Być może spodoba Ci się także...