-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Turkusowe Love

25 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Urocze kropeczki polecają się do pokoju Malucha. Takie małe, a mają moc zaczarowania pokoju Twojego dziecka.Zestaw zawiera 25 kolorowych kropek w trzech różnych kolorach. Naklejki umieszczone są na arkuszu o wymiarach 30 cm na 30 cm. Średnica jednej kropki wynosi 5 cm. Zaplanuj wspólnie z dzieckiem projekt ściany i baw się naklejaniem. Dekoracja świetnie sprawdzi się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi.Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.Mała zmiana, duży efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin