-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Musztardowe Love

25 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Urocze, musztardowe kropeczki polecają się do pokoju Malucha. Małe kropki mają moc zaczarowania pokoju Twojego dziecka.Zestaw zawiera 25 kolorowych kropek w czterech różnych kolorach. Naklejki umieszczone są na arkuszu o wymiarach 30 cm na 30 cm. Średnica jednej kropki wynosi 5 cm. Zaplanuj wspólnie z dzieckiem projekt ściany i baw się naklejaniem. Dekoracja świetnie sprawdzi się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi.Specjalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie podczas instalacji lub na całkowitą zmianę miejsca aplikacji. Po demontażu lub przeniesieniu nie pozostawia żadnych śladów na ścianach i innych powierzchniach.Mała zmiana, duży efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin