-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Krople deszczu

25 zł


SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Kap, kap, kap..Urocze, niebieskie kropelki odmienią pokój Twojego dziecka.Zestaw zawiera 35 niebieskich kropelek. Naklejki umieszczone są na arkuszu o wymiarach 30 cm na 30 cm. Wysokość jednej kropli wynosi 5 cm. Zaplanuj wspólnie z dzieckiem projekt ściany i baw się naklejaniem. Dekoracja świetnie sprawdzi się przy ozdabianiu ścian, mebli i drzwi.Dzięki specjalnemu klejowi naklejki możesz dowolnie przeklejać zmieniając tym samym aranżację, nie musisz się także martwić o to, że coś źle przykleisz. Po odklejeniu nie zostawiają żadnych śladów.Mała zmiana, duży efekt!


  • Dostępny
    Wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych
  • Wysyłka 10 zł. Bezpłatna od 99 zł.
  • Drukujemy w Polsce

Mała zmiana - wielki efekt, naklejki to idealny sposób na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego.

Mała zmiana, wielki efekt

Naklejki to nie tylko niebanalny dodatek, ale także samo ich naklejanie to świetna zabawa, w która możesz zaangażować swoje dziecko. Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie cała kompozycja.

Łatwe przyklejanie

Naklejki są łatwe w aplikacji, warunkiem jest, aby powierzchnia była głada, czysta sucha i odtłuszczona. W przeciwnym razie, podczas naklejania mogą pojawić się pewne trudności, a naklejka może nie trzymać się dobrze. Naklejki można również umieszczać na meblach, drzwiach, oknach czy lustrach.

Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin