Bezpłatna dostawa od 99 zł

Personalizowane plakaty

03 lipca 2019

Czas płynie bardzo szybko. Ludzie od zawsze starali się nieco go oszukać i zachować na zawsze najpiękniejsze chwile - najpierw za pomocą rysunków na ścianie jaskini, obrazów, aż po zdjęcia i filmy video, które w ostatnich czasach spowszedniały na tyle, że robimy je niemal mechanicznie i bez większej refleksji, często nigdy do nich nie wracając. Myśląc nad kolejnymi plakatami chcieliśmy zrobić coś co nie będzie tylko zwykłą, ładną ilustracją, chcieliśmy stworzyć coś co będzie miało znaczenie i będzie ponadczasowe, coś z duszą.

I wtedy przyszedł moment olśnienia: każdy z nas jest inny, ma inny gust, inne wspomnienia i doświadczenia, dlatego ponadczasowy plakat musi być spersonalizowany, tak aby każdy mógł nadać mu swoje własne znaczenie. Szybko zabraliśmy się do roboty i w niecałe dwa tygodnie dodaliśmy do sklepu nowy produkt - plakaty personalizowane. W tej chwili mamy w ofercie 5 wzorów - dwa z nich (klasyczny i nowoczesny) składają się z dużej litery i dodatkowych dwóch linii tekstu do wypełnienia. Dodatkowo, można wybrać kolor tła i zdecydować i zdecydować czy plakat powinien mieć passepartout.

Trzy pozostałe wzory to metryczki z wizerunkiem dziecka w różnych stylach. Tutaj również można dowolnie spersonalizować wszystkie elementy, ale najciekawsze jest to, że rozmiar ilustracji dziecka odpowiada rzeczywistemu rozmiarowi dziecka w trakcie urodzenia - jeżeli dziecko miało 50 cm, ilustracja na wydruku również będzie miała dokładnie 50 cm. Czy nie jest to świetny sposób na upamiętnienie jednego z najpiękniejszych momentów w życiu? Żadne zdjęcie nie odda tego jakim maleństwem było dziecko, kiedy przyszło na świat.

Tworząc plakaty inspirowaliśmy się stylem skandynawskim. Wydał nam się on najbardziej odpowiedni i ponadczasowy. Ich prostota i elegancja sprawia, że wyglądają one równie dobrze na ścianie pokoju dziecięcego jak i w salonie.

Personalizowane plakaty są idealnym prezentem na chrzciny, baby-shower, urodziny czy nawet dzień mamy albo tary. Dostępne są w rozmiarze 50x70 cm, zarówno w formie bardzo wysokiej jakości wydruku jak również obrazu na płótnie.

Przetestuj nasz kreator - https://www.rulonik.pl/personalizowane/ - i spróbuj zaprojektować swój własny plakat - to nic nie kosztuje :)
Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin