Bezpłatna dostawa od 99 zł

Miejsce odpoczynku

20 stycznia 2021

Ciekawe otaczającego świata dziecko to prawdziwy mały odkrywca. Jego dzień wypełniony jest nieustanną i często wyczerpującą zabawą, ciągłym doświadczaniem i poznawaniem rzeczywistości oraz różnymi emocjami, z którymi młody człowiek musi sobie poradzić. Dlatego projektując pokój dla Malucha warto pomyśleć o specjalnym miejscu gdzie zmęczone codziennymi zajęciami dziecko może na chwilę odpocząć.

Kącik relaksu jest miejscem gdzie dziecko może się wyciszyć, odetchnąć na chwilę od zabawy, zatrzymać się na moment. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie parawanu, czy baldachimu gdzie można się schować, także popularne ostatnio tipi doskonale sprawdzi się w tej roli. Taki kącik może być traktowany jako specjalna dziecięca “baza” uwielbiana przez najmłodszych.


blog.katielamb.com


www.domino.com


@makowy_dom

Przy tworzeniu miejsca do odpoczynku warto pomyśleć o grubszym materacu, macie podłogowej, gąbce czy poduszkach, na których dziecko może wygodnie usiąść lub położyć się. Musi być wygodnie i ciepło:)


www.pauletpaula.com


okkarohd.com

Dla starszych dzieci miejsce odpoczynku może być na podwyższeniu, na obitej gąbką szafce czy w wolnej wnęce pomiędzy ścianą, a szafą gdzie jest miło i przytulnie. Warto zaangażować starsze dzieci w proces tworzenia takiego miejsca, w końcu będzie to ich "oaza spokoju".


www.citymom.nl


www.pauletpaula.com

Przy kącikach odpoczynku często ustawiane są regały i półki z książkami, gdzie Maluch ma szybki i łatwy dostęp do ulubionych bajek.


decoracion.facilisimo.com


www.bygraziela.com

Kącik relaksu jest istotnym miejsce w pokoju dziecka, przy jego planowaniu pamiętaj, że musi to być bezpieczna i przytulna przestrzeń, w której dziecko będzie czuło się dobrze.


www.domino.com

Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin