Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą w "makowym domu"

22 października 2020

Królują tu brązowa lamperia, kolory ziemi oraz nietuzinkowy i bardzo oryginalny wieszak. Chociaż pokój Nikosia jest jeszcze w trakcie urządzania to już teraz jest tu bardzo przytulnie. Zapraszamy do Ani z @makowy_dom, która tworzy swój idealny dom.

Powiedz kilka słów o sobie

Cześć, mam na imię Ania, jestem Mamą 1,5 rocznego Nikodema. Od dwóch miesięcy mieszkamy w naszym nowym i wymarzonym domu na Podkarpaciu. W wolnej chwili szukam pomysłów na to by dom nabrał przytulności.Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?

Inspiracje czerpie głównie z pinterest i instagrama. Stawiam na jasne, stonowane kolory w całym domu i tutaj nie mogło być inaczej.Co możesz nam powiedzieć o pokoju Nikodema?

Ciągle jeszcze ten pokój urządzamy i na chwilę obecną jest przede wszystkim miejscem do zabawy. Docelowo chcemy by przeważały tutaj kolory ziemi. Będzie tapeta z motywem zwierzęcym i regał, który ukryje wszystkie zabawki. Na razie musi wystarczyć nam lamperia w ciepłym odcieniu brązu i słomiane kosze.Czym kierujesz się w urządzaniu pokoju dziecka?

Musi być funkcjonalnie, wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie bo to dziecko będzie spędzało tutaj najwiecej czasu. Większość zabawek ustawiam tak, by były w zasięgu małych rączek.Jaki etap planowania pokoju lubisz najbardziej?

Planowanie i urządzanie bo teraz dopiero mogę się wykazać. Zdarza się, że kilka razy w ciągu jednego dnia coś przestawiam.Który element pokoju jest Twoim ulubionym?

Namiot Tipi. Ze względu na jego funkcjonalność. Spędzamy tam sporo czasu. Syn ucina tam sobie drzemkę, wspólnie bawimy się i czytamy książeczki.Co możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju swojego malucha?

Pamiętajcie, że to Wasz dom i nie wszystko musi iść wraz z modą. Urządzajcie go tak by Dziecko chciało w nim przebywać. Warto stworzyć strefę do zabawy i wypoczynku. Zabawki dobierajcie do wieku Dziecka i nie kupujcie niczego na zaś. Często przez takie zakupy tracimy przejrzystość i funkcjonalność w pokoju.

Dziękuję za rozmowę, z ciekawością będziemy zaglądać i obserwować postępy w pokoju Nikosia, zapowiada się bardzo przytulne miejsce.

Anię znajdziecie na @ makowy_domStrony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin