Bezpłatna dostawa od 99 zł

Pokoje z duszą - olśniewający vintage

27 września 2020

Styl vintage polega na stosowaniu rozwiązań, dekoracji, przedmiotów z przeszłości lub stylizowanych na te sprzed kilku dekad w dzisiejszych wnętrzach. Trend ostatnio coraz bardziej widoczny w urządzaniu dziecięcych wnętrz, które nierzadko wyglądają bajkowo.

Jeżeli lubisz ciekawe, ponadczasowe wnętrza a przy okazji lubisz bawić się łączeniem starego z nowym ten styl jest dla Ciebie. Atrakcyjności dodaje także fakt, że wystrój dziecięcego pokoju w stylu vintage nie musi być drogi czy trudny w wykonaniu, wręcz przeciwnie. Drobne dodatki jak koc, poduszki czy stara półka wystarczą by stworzyć w pokoju magiczny klimat.

Może poniższe wnętrza w stylu vintage pomogą Ci się zainspirować. Zapraszamy do galerii.


pauletpaula.com


1.bp.blogspot.com

Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie starych mebli, które być może zalegają w garażu - odświeżone wprowadzą nietuzinkowy klimat w Twoim domu. Odnajdzie się tutaj każdy kto lubi majsterkowanie i diy, a stary mebel zyska drugie życie.


theseventytree.blogspot.com


lovelylife.se

Mieszanka intensywnych kolorów.


kidsinteriors.com

Łączenie starych i nowych mebli. Stare i nowe doskonale się uzupełnia tworząc w pokoju dziecięcym wyjątkowy klimat.


kidsinteriors.com


bleubirdvintage.typepad.com

Tworzenie wnętrz z duszą, opowiadających sobą historię. Są pokoje, które kryją w sobie tysiące opowieści, można z nich czytać jak z książki - tylko od Ciebie zależy co tym razem przeczytasz.


blog.sampleboard.com


blog.sampleboard.com

We wnętrzach w stylu vintage nie może zabraknąć ilustracji, obrazów oraz starych i nowych zdjęć.
Pasują tutaj plakaty, plansze edukacyjne ze starych encyklopedii, rodzinne pamiątki.


blog.sampleboard.com

Najważniejsza zasada to zabawa stylem, tylko Ty decydujesz czy wnętrze będzie bardziej nowoczesne czy będzie wypełnione przedmiotami z przeszłości. Najważniejsze, żeby było tworzone z myślą o dziecku, które będzie się w nim czuło dobrze i bezpiecznie.
Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin