-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Szybka metamorfoza pokoju dziecka

16 czerwca 2020

Puste ściany już się Wam znudziły? Szukacie inspiracji na szybką zmianę? Przedstawiamy dzisiaj jak można szybko, tanio i co najważniejsze efektownie odmienić pokój dziecka.

Przed rozpoczęciem prac dobrze jest sprawdzić czy w domu nie ma żadnych farb, które zostały z poprzednich remontów - mała metamorfoza będzie doskonałą okazją na wykorzystanie resztek, a do niektórych projektów nie potrzebujemy dużej ilości farb. Warto oczywiście włączyć dziecko w proces urządzania pokoju, może to być doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Do małej rewolucji pokoju konieczne są: oczywiście farby, wałek, miarka, ołówek oraz niezastąpiona taśma malarska.

Paski

Popularny i jeden z łatwiejszych motywów dekoracyjnych do zrobienia.
Poziome, pionowe, szerokie, wąskie, na skos - możliwości jest masa, a ta drobna zmiana z pewnością odmieni pokój dziecka. Warto tutaj pamiętać, że paski mają wielką moc i w zależności tego jak je namalujesz tak wpłyną na odbiór pokoju.

Pionowe pasy optycznie podwyższają sufit, natomiast poziome pasy optycznie poszerzają wnętrze. Trzeba jednak pamiętać, że duże pasy w małym pomieszczeniu jeszcze bardziej je zmniejszą.


kidsbedroomideas.euvintagerevivals.comhomestolove.co.nz


Góry

Motyw dla wszystkich, którzy w miejskiej dżungli tęsknią za naturą. Kształt, kolor, wielkość zależy tylko od Ciebie. Doskonały pomysł na dziecięcy załóżkownik, a także sposób na wyznaczanie stref w pokoju - np. odpoczynku lub zabawy.


https://thesweetestdigs.com/https://yourdiyfamily.com/


Geometryczne kształty

Kółka, trójkąty kwadraty, możliwości jest mnóstwo, poukładane oraz rozproszone po ścianach. Mała zmiana z pewnością odmieni pokój.


homestolove.co.nzkidsbedroomideas.euhttps://brepurposed.porch.com/


Domek

Urocza dekoracja, łatwa i szybka w realizacji, która może wyznaczyć w pokoju strefę zabawy lub wypoczynku.


https://yourdiyfamily.com/


Tęcza

Tęcza jest jednym z popularniejszych motywów w pokojach dziecięcych. Możesz ją także samodzielnie namalować na ścianie.


athomewithashley.com


Syrena

Na koniec zdecydowanie najbardziej pracochłonny pomysł, wymaga dużo czasu i cierpliwości, ale efekt końcowy jest oszałamiający. Jeżeli Twoje dziecko lubi “syrenie” klimaty ta dekoracja z pewnością je zachwyci.


ohyaystudio.com

Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin