Bezpłatna dostawa od 99 zł

Szybka metamorfoza pokoju dziecka

16 czerwca 2020

Puste ściany już się Wam znudziły? Szukacie inspiracji na szybką zmianę? Przedstawiamy dzisiaj jak można szybko, tanio i co najważniejsze efektownie odmienić pokój dziecka.

Przed rozpoczęciem prac dobrze jest sprawdzić czy w domu nie ma żadnych farb, które zostały z poprzednich remontów - mała metamorfoza będzie doskonałą okazją na wykorzystanie resztek, a do niektórych projektów nie potrzebujemy dużej ilości farb. Warto oczywiście włączyć dziecko w proces urządzania pokoju, może to być doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Do małej rewolucji pokoju konieczne są: oczywiście farby, wałek, miarka, ołówek oraz niezastąpiona taśma malarska.

Paski

Popularny i jeden z łatwiejszych motywów dekoracyjnych do zrobienia.
Poziome, pionowe, szerokie, wąskie, na skos - możliwości jest masa, a ta drobna zmiana z pewnością odmieni pokój dziecka. Warto tutaj pamiętać, że paski mają wielką moc i w zależności tego jak je namalujesz tak wpłyną na odbiór pokoju.

Pionowe pasy optycznie podwyższają sufit, natomiast poziome pasy optycznie poszerzają wnętrze. Trzeba jednak pamiętać, że duże pasy w małym pomieszczeniu jeszcze bardziej je zmniejszą.


kidsbedroomideas.euvintagerevivals.comhomestolove.co.nz


Góry

Motyw dla wszystkich, którzy w miejskiej dżungli tęsknią za naturą. Kształt, kolor, wielkość zależy tylko od Ciebie. Doskonały pomysł na dziecięcy załóżkownik, a także sposób na wyznaczanie stref w pokoju - np. odpoczynku lub zabawy.


https://thesweetestdigs.com/https://yourdiyfamily.com/


Geometryczne kształty

Kółka, trójkąty kwadraty, możliwości jest mnóstwo, poukładane oraz rozproszone po ścianach. Mała zmiana z pewnością odmieni pokój.


homestolove.co.nzkidsbedroomideas.euhttps://brepurposed.porch.com/


Domek

Urocza dekoracja, łatwa i szybka w realizacji, która może wyznaczyć w pokoju strefę zabawy lub wypoczynku.


https://yourdiyfamily.com/


Tęcza

Tęcza jest jednym z popularniejszych motywów w pokojach dziecięcych. Możesz ją także samodzielnie namalować na ścianie.


athomewithashley.com


Syrena

Na koniec zdecydowanie najbardziej pracochłonny pomysł, wymaga dużo czasu i cierpliwości, ale efekt końcowy jest oszałamiający. Jeżeli Twoje dziecko lubi “syrenie” klimaty ta dekoracja z pewnością je zachwyci.


ohyaystudio.com

Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin