Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą u @little.moments.inframe

20 maja 2020

Zapraszamy dzisiaj do dziewczęcego świata, w którym mnóstwo ciekawych połączeń, własnoręcznie robionych mebli oraz drewna. Sami jesteśmy fanami DIY dlatego bardzo nam się tutaj podoba. Jeżeli lubicie nietuzinkowe rozwiązanie i nie boicie się eksperymentować ten wpis jest dla Was.

Powiedz kilka słów o sobie

Mam na imię Kasia, jestem mamą dwójki szkrabów Kornelii i Henryka. W wolnych chwilach lubię fotografować nasze wspólne chwile.

Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?

Pewne pomysły same przyszły mi do głowy ale głównie jest to instagram, to naprawdę prawdziwa skarbnica inspiracji.Jaki etap planowania pokoju lubisz najbardziej?

Myśle, że największą radość sprawia mi dekorowanie pokoiku, układanie zabawek i pamiątek tak aby oprócz funkcjonalności tworzyły również ładny obrazek.Który element pokoju jest Twoim ulubionym?

Mam dwa takie, zdecydowanie jest to drewniana własnoręcznie wykonana wisząca półeczka na drobiazgi oraz odrestaurowana stara szafa, którą po prostu uwielbiam, jest bardzo pojemna a do tego piękna, uwielbiam starocie.
Co możesz nam powiedzieć o pokoju swojego dziecka?

Myśle, że pokoik jest ciepłym, przytulnym miejscem, jak to mówią z duszą, na tym najbardziej mi zależało. Pokoik jest bardzo jasny, ściany są jasno szare, a na jednej z nich umieściłam dekor (uwielbiam sztukaterię) dodatkowo króliczki od yokodesign_pl i baldachim nad łóżeczkiem dodają mu dziewczęcego wyglądu. Kropką nad i są również półka na książki i regał, do których córeczka może sama bez problemu sięgnąć.


Co możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju swojego malucha?

Przede wszystkim nie bać się łączyć na przykład starych mebli z nowoczesnymi meblami. Dodatkowo czasem bardzo mały element jak dokręcone nóżki może całkowicie zmienić wygląd mebla. Najważniejsze jest tworzyć coś z sercem, u nas takimi elementami są właśnie te wykonane własnoręcznie.Miło było gościć w pokoju Twojej Kornelii, dziękujemy za rozmowę:)

Kasię znajdziecie na instagramie na profilu @little.moments.inframe.Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin