Bezpłatna dostawa od 99 zł

Z wizytą u @monika__debska

23 kwietnia 2020

Dzień dobry! Pomysł wycieczek po Waszych pokojach chodzi za nami już od dłuższego czasu. Tyle fantastycznych pomysłów, ciekawych połączeń oraz nietuzinkowych rozwiązań, które wykorzystujecie w swoich domach jest niesamowity i myślę, że może zainspirować innych rodziców, którzy są w trakcie planowania pokoju swojego malucha.

Dzisiaj zapraszamy do świata Moniki (@monika__debska), która stworzyła cudowne miejsce dla swoich chłopaków. Miejsce w którym chcesz zostać na dłużej. Ten pokój spodobał nam się od pierwszego spojrzenia, drewno, wiklina, naturalne dodatki oraz mnóstwo kontrastów tworzą przytulną przestrzeń. Zobaczcie sami!Skąd czerpiesz inspiracje na wystrój pokoju dziecięcego?
Zainspirować się można w zasadzie wszędzie, ale głównie jest to pinterest, instagram ( zagraniczne konta wnętrzarskie).

Który element pokoju jest Twoim ulubionym?
Moim ulubionym elementem pokoju Kaja jest ciemna tapeta od @dekornik.Co możesz nam powiedzieć o pokoju swojego dziecka?
Pokoje moich chłopaków są w klimatach leśnych, kocham zapach sosny Wszystkie mebelki mamy sosnowe plus dodatki wiklinowe typu skrzynia, wózek na klocki. Świetnie to współgra. Starszaka pokój jest jasny, na ścianie królują brzozy i leśne zwierzęta, antresola dodaje uroku całemu kącikowi. Kaja azyl jest ciemniejszy. Ciemna tapeta w króliczki jest moją wisienka na torcie - mogę na nią nonstop patrzeć sosnowe mebelki dodają urokuCo możesz powiedzieć rodzicom, którzy są w trakcie planowania wystroju pokoju swojego malucha?
Hmmm... Nie bać się łączyć tj drewno + wiklina. Nie bać się wzorów / ciemnych kolorów. Natomiast w tym łączeniu musi być zachowana też spójność. Przytulne wnętrze to te od serca, ale jednak harmonia jest ważna

Dziękujemy za pokazanie nam swojego domu! A wszystkich, którzy lubią naturalne, ciepłe wnętrza zapraszamy na profil Moniki!

Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin