-30% NA WSZYSTKO
Przy zakupie trzech produktów
Bezpłatna dostawa od 99 zł

Urządzamy leśny pokój

19 października 2019

Leśny pokój dla Twojego dzIecka? Dlaczego nie! Jeżeli Twój Maluch uwielbia zwierzaki, wycieczki do lasu i kontakt z naturą to warto to pielęgnować. Idealnym pomysłem jest aranżacja dziecięcego pokoju w leśnym klimacie.

Możliwości jest wiele, tapety, kolor ścian, naklejki czy plakaty-wybór jest naprawdę ogromny. Świetnie sprawdzą się także naturalne dodatki, drewniane meble. Wiele dekoracji możecie zrobić samodzielnie a także z dzieckiem - co po pierwsze rozwija wyobraźnie, a po drugie to prosty sposób na wzmacnianie więzi i pomysł na wspólne spędzanie czasu. W temacie leśnych pokojów można poszaleć - drzewo w pokoju czy domek to tylko kilka niesamowitych inspiracji. Zobaczcie sami co znaleźliśmy:)
fot: saartjeprum.nl


fot: cuded.com

Tapety, naklejki
Na rynku znajdziesz mnóstwo tapet i naklejek z motywem leśnym - drzewa, zwierzaki idealnie pasują do wystroju pokoju dziecka. Tapety i naklejki są elementem dekoracyjnym, ale także chronią ściany przed zabrudzeniem - są łatwo zmywalne - do pokoju malucha idealne!


fot: pufikhomes.com


fot: petitandsmall.com

Plakaty, obrazki
Uwielbiamy ilustracje dziecięce z uroczymi zwierzakami. Na rynku jest masa ilustracji z motywami leśnymi - my oczywiście polecamy nasze plakaty.Pościel
Czy sny nie są piękniejsze w danej pościeli? Oczywiście, że tak. Urocze liski, choinki, wiewióreczki..
fot: maisonette.com

Dekoracje
Mobile, karuzele - cudowny, dekoracyjny, a także umożliwiający rozwój małego dziecka element wystroju wnętrz.


fot: grayhousestudio.comSzczypta lasu w domu - jasne - przynieś do domu dojrzewającą szyszkę, włóż do doniczki tak by jej większa część wystawała i codziennie podlewaj - obserwuj jak rośnie malutkie drzewo - Twój Maluch będzie zachwycony. Rośliny w pokoju dziecka są nie tylko cudownym elementem dekoracji, ale także oczyszczają powietrze. Pozwól dziecku dbać o nie.
fot: twojediy.pl

Meble
W tym zakresie również można poszaleć. Od wyboru pięknych mebli dla dzieci można dostać zawrotu głowy:) Najważniejsze, żeby były bezpieczne, dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Reszta zależy od wyobraźni rodziców.


fot: futuristarchitecture.com


fot: jojomamanbebe.co.uk


fot: oneyounglovedotcom.wordpress.com
fot: domino.com
Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin