Bezpłatna dostawa od 99 zł

Urządzamy leśny pokój

19 października 2019

Leśny pokój dla Twojego dzIecka? Dlaczego nie! Jeżeli Twój Maluch uwielbia zwierzaki, wycieczki do lasu i kontakt z naturą to warto to pielęgnować. Idealnym pomysłem jest aranżacja dziecięcego pokoju w leśnym klimacie.

Możliwości jest wiele, tapety, kolor ścian, naklejki czy plakaty-wybór jest naprawdę ogromny. Świetnie sprawdzą się także naturalne dodatki, drewniane meble. Wiele dekoracji możecie zrobić samodzielnie a także z dzieckiem - co po pierwsze rozwija wyobraźnie, a po drugie to prosty sposób na wzmacnianie więzi i pomysł na wspólne spędzanie czasu. W temacie leśnych pokojów można poszaleć - drzewo w pokoju czy domek to tylko kilka niesamowitych inspiracji. Zobaczcie sami co znaleźliśmy:)
fot: saartjeprum.nl


fot: cuded.com

Tapety, naklejki
Na rynku znajdziesz mnóstwo tapet i naklejek z motywem leśnym - drzewa, zwierzaki idealnie pasują do wystroju pokoju dziecka. Tapety i naklejki są elementem dekoracyjnym, ale także chronią ściany przed zabrudzeniem - są łatwo zmywalne - do pokoju malucha idealne!


fot: pufikhomes.com


fot: petitandsmall.com

Plakaty, obrazki
Uwielbiamy ilustracje dziecięce z uroczymi zwierzakami. Na rynku jest masa ilustracji z motywami leśnymi - my oczywiście polecamy nasze plakaty.Pościel
Czy sny nie są piękniejsze w danej pościeli? Oczywiście, że tak. Urocze liski, choinki, wiewióreczki..
fot: maisonette.com

Dekoracje
Mobile, karuzele - cudowny, dekoracyjny, a także umożliwiający rozwój małego dziecka element wystroju wnętrz.


fot: grayhousestudio.comSzczypta lasu w domu - jasne - przynieś do domu dojrzewającą szyszkę, włóż do doniczki tak by jej większa część wystawała i codziennie podlewaj - obserwuj jak rośnie malutkie drzewo - Twój Maluch będzie zachwycony. Rośliny w pokoju dziecka są nie tylko cudownym elementem dekoracji, ale także oczyszczają powietrze. Pozwól dziecku dbać o nie.
fot: twojediy.pl

Meble
W tym zakresie również można poszaleć. Od wyboru pięknych mebli dla dzieci można dostać zawrotu głowy:) Najważniejsze, żeby były bezpieczne, dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Reszta zależy od wyobraźni rodziców.


fot: futuristarchitecture.com


fot: jojomamanbebe.co.uk


fot: oneyounglovedotcom.wordpress.com
fot: domino.com
Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin