Bezpłatna dostawa od 99 zł

Pierwszy rok życia na jednym zdjęciu

26 lipca 2019

Pierwszy rok życia dziecka to wspaniały czas. Wszystko wtedy dzieje się po raz pierwszy - dziecko po raz pierwszy siada, raczkuje, zaczyna chodzić. To cudowne uczucie obserwować jak nasz Maluch rośnie, codziennie się zmienia, rozwija i to wszystko dzieje się w tak szybkim tempie... Próbą zachowania wszystkich tych wspominień jest “Pierwszy rok życia na jednym zdjęciu” - wyjątkowy projekt fotograficzny, który skradł nasze serca.

Seria zdjęć na przestrzeni roku to pamiątka nie tylko dla rodziców, ale także dla dzieci. Wyobraźcie sobie, że za kilka lat będziecie je wspólnie oglądać, wspominając ten czas. Starsze dzieci uwielbiają oglądać siebie jako bobasy i słuchać opowieści ze swojego wczesnego dzieciństwa.

Jest masa możliwości na realizację takiego projektu - od profesjonalnej sesji u fotografa do samodzielnie robionych zdjęć. Najważniejszy jak zwykle jest jednak pomysł! Poniżej prezentujemy kilka porad i inspiracji:

Punkt odniesienia
Warto jest wybrać jedną zabawkę lub przedmiot, która będzie stanowić punkt odniesienia.


fot: photographymag.tn


fot: theexpectingmamasnetwork.com

Jedno konkretne miejsce
Ciekawym pomysłem jest robienie zdjęć w jednym, konkretnym miejscu w mieszkaniu np. w fotelu lub w koszyku.


fot: frugalcouponliving.comGadżety
Do sesji możemy wykorzystać specjalne gadżety do fotografowania maluchów - karty do zdjęć, specjalne foto-kocyki, aplikacje. Tło i numerację możecie zrobić sami - z kwiatów, kalendarza, a nawet... z pizzy. Poczucie humoru mile widziane :)


fot: frugalcouponliving.com
fot: theexpectingmamasnetwork.com


fot: www.thebump.com

Zrób to sam!
Wiele akcesoriów i gadżetów można wykonać samemu:
Instrukcja jak zrobic "foto kocyk"
Foto karty "Pierwszy rok życia" do samodzielnego wydrukowania


“Pierwszy rok życia na jednym zdjęciu” to wspaniała pamiątka na całe życie. Wiemy, że wymaga czasu, cierpliwości i samoorganizacji, ale naprawdę warto! Mamy nadzieję, że nasze pomysły zainspirują Was do przepięknych zdjęć, udanej zabawy!Strony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin