Bezpłatna dostawa od 99 zł

Darmowe plakaty do pobrania #3

22 lipca 2019

To już trzecia część naszej serii darmowych plakatów do pobrania. Kolejny raz udostępniamy Wam pliki pdf w wysokiej jakości do samodzielnego wydrukowania. W tym tygodniu mamy dla Was dwa bestsellery i jedną nowość.

Pierwszy plakat to Lisek z serii leśne maluchy. Delikatne pastelowe kolory i piękna kreska sprawiają, że jest świetnie pasuje do praktycznie każdego dziecięcego wnętrza. Cała seria leśne maluchy cieszy się Waszą ogromną popularnością.

Kolejny plakat to zadziorna sówka z kolekcji Leśni przyjaciele, jeden z naszych absolutnych bestsellerów. Grafika wyjątkowa, bo nieco wyrywająca się poza schemat plakatu dla dzieci. Przykuwa uwagę i dodaje wnętrzu charakteru.

Ostatnia dzisiejsza propozycja to nasza nowość. Tym razem odchodzimy od pasteli i fantazyjnej kreski i stawiamy na realizm. Tego rodzaju plakaty nadają się do każdego wnętrza, ale w szczególności wspaniale sprawdzą się w pokojach w stylu montessori oraz "leśnych".

Co tydzień udostępniamy 6 nowych plakatów do pobrania w formacie o A4. Aktualnie dostępne plakaty są tutaj: PLAKATY DO POBRANIA ZA DARMOStrony główna blogaOdkryj nasze plakaty


Akceptujemy płatności
Made with in Szczecin